Facebook

Bursztynek - Żłobek w Odolionie

Bursztynek - Żłobek w Odolionie

Mama, tata - najpiękniejsze słowa świata czyli Święto Rodziny w żłobku


Dnia 14.06.2023r w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie obchodzony był Dzień Rodziny. Jak wiadomo rodzina ma ogromne znaczenie w życiu każdego człowieka, więc warto celebrować to święto. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego występu dla rodziców oraz wspólnych animacji i zabaw. Największą atrakcją był dmuchany zamek ze zjeżdżalnią oraz przejażdżki na kucykach. Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik artystyczny, gdzie młodzi malarze mogli prezentować swój talent. Imprezę ubarwił także pokaz robienia baniek mydlanych oraz baloniki w kształcie różnych zwierzątek. Imprezę uświetnił swoją obecnością Pan Andrzej Olszewski wójt gminy Aleksandrów Kujawski –, który przekazał na ręce Pani dyrektor żłobka prezent – uwielbiany przez dzieci jeździk oraz interaktywne zabawki edukacyjne. Wszyscy rodzice i dzieci mogli liczyć na poczęstunek i napoje.  Radości nie było końca, a rodzice mieli trudność, żeby zabrać swoje dzieci do domu.

Zaprasamy do galerii zdjęć

Czytaj więcej

Warsztaty wielkanocne w żłobku Bursztynek


Tuż przed Wielkanocą w żłobku Bursztynek nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Na warsztatach wielkanocnych to rodzice wraz z dziećmi wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne, które będą ozdobą domów żłobkowiczów. W trakcie dwóch dni spotkań, nie zabrakło również wspólnej zabawy, konkurencji sportowych, zdjęć w jajo-budce oraz ulubionych przez dzieci animacji. Rodzice obejrzeli prezentację zdjęć z ostatnich wydarzeń
w żłobku oraz przedstawienie opiekunek pt. „Zdrowe zęby – piękny uśmiech” nagrany w ramach projektu o tej samej nazwie. Były to dwa dni pełne wrażeń i atrakcji, które pomogły wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej